Firmamız Akustik Şirketler Grubu bünyesi altında , Profesyonel Ses, Işık ve Görüntü sistemleri konusunda, profesyonel çözümler ve ileri teknoloji uygulamaları ile hizmet vermektedir. Kendi alanında uzmanlaşmış proje ve satış ekipleri ile, proje öncesi hazırlık, süpervizörlük,mühendislik ve teknik destek hizmetleri ve uzman montaj ekibimizle her türlü projelendirmede arzu edilen sistemleri anahtar teslimi olarak sunmaktayız.
İlk taahhüt işini Bursa Çelik Palace Oteli ile başlayan Akustik Ses sistemleri konusunda ilk projesini başarı ile tamamladı.
Ankara merkezli kurulan firma kısa sürede Antalya, Muğla, İzmir, Bursa, İstanbul, Trabzon gibi şehirlerde proje ve taahhüt işleri alarak referanslarını arttırdı.
Yapılan taahütlerin yapım sonrasında bakım ve servis hizmetleri verilebilmesi için teknik servis hizmetleri bölümü kuruldu.Teknik servis bölümü Pazartesi-Cumartesi günleri hizmet vermektedir.
Deneyimli ekiplerimiz talepleriniz doğrultusunda oluşturulacak sistemleri yaptıkları çalışmalar ve hesaplamalar ile tarafınıza kurulması gereklı en ideal ileri teknolojide ürün ve sistemleri seçerek projelerinizi oluşturur. Ses sistemleri için yapılan Akustik Hesaplamalar, kullanılması öngörülen Işık, Görüntü ve Otomasyon ürünlerinin teknik Hesaplamaları, uygulanacak alanların montaj detayları belirlenerek en uygun çözüm sağlanır. Ham haldeki proje, müşteri istekleri doğrultusunda yapısal ve işlevsel olarak değerlendirilir ve projelendirilmesi gereken özel alanlar belirlenerek projeler işlenir. Projede ihtiyaç duyulduğu takdirde yapının belirli alanlarına elektroakustik (EASE) modellemesi yapılır. Tarafınıza oluşturulan projeler, projelerde kullanılacak ürünler ve bu ürünlerin proje detayları oluşturulur.
Firmamız sektörünün en iyi markaları olan YAMAHA, ZERO88, RENKUS HEINZ, EXTRON, PHILIPS DYNALITE, LAMPO, LD SYSTEM gibi markaların Türkiye temsilciliğini ve satışlarını yapmaktadır. Ayrıca Dünya’da 4 markadan biri olan FIBA Onaylı SKORBOARD markası NAUTRONİC’in Türkiye temsilcisidir. Bunların yanında CREATOR, EARTEC, SCREENINT gibi kendi alanlarında kalitelerini ispatlamış ürünlerinde Türkiye temsilcisidir.
Proje grubu tarafından yapılan görüşmeler ile müşterilerden alınan bilgiler doğrultusunda ham projeler işlenerek tarafınıza proje modellemesi yapılır. Kolon hat ve şemaları çizilir. Ürünler ve keşif listesi hazırlanır. Revizeler ile projeniz son halini alır ve çalışmalar başlar. Tüm projeniz boyunca deneyimli ekip ve süpervizorlerimiz projenin her anında bulunarak proje uygulamasını tamamlar ve sistemlerin kullanımı için gerekli eğitimler verilir. Tamamlanan projeler ile artık yeni bir süreç müşterilerimizi bekler. Bu aşamadan itibaren teknik servis ekiplerimiz hizmet vermektedir. Ayrıca istenilen projelerde sistem ve bakım anlaşmaları yapılarak sürekli servis desteği sağlanır.

PROFESYONEL HİZMETLER

Haberler

Ürün & Hizmetler

REFERANSLAR

İLETİŞİM

Atatürk Sanayi Sit. 2. Kısım 14. Sk. No:13 K.3
Maslak - Istanbul / Türkiye

+90 532 232 11 86

info@akustik.com.tr